#11 2008-03-03 15:34

Agata

Mod

3088632
Zarejestrowany: 2007-09-18
Posty: 151
Punktów :   
WWW

Re: zamknięteee

Szczerze mnie to nie obchodzi czy od tego zaczynałaś i czy tez z tego wyrosłaś... Nie mówie że jedyny słuszny. ale ja osobiście bardzo ich lubie i uważam, że graja o wiele lepszą muzyke i niz np.  Trompka pompka czy jakos tak...  Nie zabraniam Ci wyrażania swojego zdania, ale obyło by sie bez głupich komentarzy typu "hipisowskie gówno". Tez mam swoje zdanie, na temat niektórych gatunków muzycznych m.in oi! ale sądze że takie komentarze są nie namiejscu, t brak wyczucia,kultury, szacunku, tolerancji itd...i  wkurza mnie takie coś!


Stawiam świat na głowie do góry nogami
Na odwrót i wspak bawię się słowami
Na białym czarnym kreślę jakieś plamy
Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały

Offline

 

#12 2008-03-03 15:48

salome

pan i władca forum ^_^

1230987
Skąd: łosiedle
Zarejestrowany: 2007-09-15
Posty: 1030
Punktów :   12 
kom: //515727150\\

Re: zamknięteee

mnie również
i naprawde nie wiem czym tak strasznie róznią się np komety-te dobre od pidżamy, czy farbenów- tych złych


http://img216.imageshack.us/img216/953/beztytuuiz1.jpg

Offline

 

#13 2008-03-03 17:08

Lira77

Mod

6909237
Call me!
Zarejestrowany: 2007-09-16
Posty: 710
Punktów :   
kom: 501408697

Re: zamknięteee

No,Farben Lehre jako tako można uznać za wartościowe.
tolerancja to brak wiary we własne poglądy ja tam nigdy kulturalna nie byłam,punki to chuje i wszystkim na zdrowie ale jednak pomijając już wszelkie walory muzczne,to jednak musicie przyznać,że rozgwiazdkowane te zespoły strasznie są,zawsze występują problemy u organizatorów z ich koncertami co i tak nie pobije Zakopower, które sobie od nas zażyczyło,że mają mieć osobny namiot,dużo ochroniarzy, 5metrów od barierki i zakaz fotografowania
a Trompka Pompka to jest fullsyf,pankrok i inne takie za to ich kocham

[celowo tę dyskusję wyciągnęłam ;>]


\o

Offline

 

#14 2008-03-03 17:21

salome

pan i władca forum ^_^

1230987
Skąd: łosiedle
Zarejestrowany: 2007-09-15
Posty: 1030
Punktów :   12 
kom: //515727150\\

Re: zamknięteee

z tą tolerancją to nie bardzo coś czy trzeba się od razu bić o odmienne poglądy? to byśmy się musieli wszyscy wybić od razu, bo zawsze się znajdzie ktoś o odmiennych poglądach...


http://img216.imageshack.us/img216/953/beztytuuiz1.jpg

Offline

 

#15 2008-03-03 17:48

Agata

Mod

3088632
Zarejestrowany: 2007-09-18
Posty: 151
Punktów :   
WWW

Re: zamknięteee

haha ktoś tu myli pojęcia! ja wierze w swoje poglądy! i potrafie ich bronić! ale tolerancja jest dla mnie jedną z ważniejszych rzeczy! Bo nie rozumiem z jakiej racji mamy się przepychać między sobą, walcząc o swoje ideologie! każdy ma prawo myśleć sobie co innego,chcesz to myśl sobie co chcesz,  ale szanuj innych!!! co do Happysad.... gdybyś byla chociaż na jednym ich koncercie  to wiedzialabyś ze oni nie uważają sie za gwiazdy! Koncerty grają chętnie i szanują przede wszytkim swoich fanów... Udowadaniają to na każdym koncercie!i a co do ceny  biletów... wydaje mi się ze cena jest taka standardowa. aj przynajmniej nie narzekam... Farben Lehre jako tako mówisz... a ostatnio jeszcze cytowałaś tekst piosnki jakiejs zakompleksionej kapelki "nie lubie hapisedów, nielubie Farben Lehre..." cóż....


Stawiam świat na głowie do góry nogami
Na odwrót i wspak bawię się słowami
Na białym czarnym kreślę jakieś plamy
Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały

Offline

 

#16 2008-03-03 17:57

Piotrek

Verabscheut Verwalter

7679895
Skąd: z Przeciszowa, bo co?!
Zarejestrowany: 2007-09-17
Posty: 820
Punktów :   
kom: A co to? :O

Re: zamknięteee

Komuś tu zaraz żyłka pęknie...

Offline

 

#17 2008-03-03 18:50

Lira77

Mod

6909237
Call me!
Zarejestrowany: 2007-09-16
Posty: 710
Punktów :   
kom: 501408697

Re: zamknięteee

tejk it izi,agata ,bo nam jeszcze przekwitniesz z nadmiaru wrażeń. byłam na koncercie happysad,
Mówię,że FL można jako tako uznać za wartościowe,bo w początkach działalności mieli dość duże wpływy,niektóre stare panki jeszcze tego słuchają,acz osobiście gardzę. W ramach tej swojej tolerancji powinnaś tolerować moje "głupoty". czyż to nie sprzeczność?
Brak tolerancji dla czegoś nie oznacza odrazu,że mamy bić itp.[po co się męczyć...] Nie znoszę przesadnej poprawności piolitycznej,bo jest to takie bezkrytyczne przyjmowanie wszystkiego,co jest ci podane jak na tacy. Człowiek powinien posiadać własne poglądy odpowiadające temu,czego się w życiu nauczył,co sam czuje,a nie temu, czego słucha. Nie odrzucam też niczego od razu-np. osobiście nie loubię niektórych zespołów[za postawę czy też muzykę,krytykuję je],acz czasem je cytuję itp. Weź pod uwagę wielkich filozofów, na których teoriach zbudowany jest ówczesny światopogląd. Nietzsche,Chesterton...mówi ci to coś? Otóż Chesterton powiedział kiedyś właśnie,iż "Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań. " To nie moje prywatne,z dupy wzięte wymysły. Temat ostro analizowałam przy okazji organizowania warsztatów o prawach człowieka:P
Ktoś inny powie ci,że pankrok nie ma wartości,że techno jest dla idiotów,a diskopolo dla alkoholików. Potrafisz w takim razie obronić swoich argumentów? nie sądzę. Słowa nabierają znaczenia tylko wtedy,kiedy silnie się w nie wierzy. A ta cała propaganda, która każe nam tolerować wszystko,co tylko się pojawi,co jest inne, miesza jedynie w mózgach.
I zacytuję tutaj także inne słowa "póki się zachowa,hipisa nie pobiję, u chińczyka bez problemu zjem i wypiję"


\o

Offline

 

#18 2008-03-03 18:55

Nookie

lajtowo nie

1745308
Skąd: z Rajska
Zarejestrowany: 2007-09-18
Posty: 443
Punktów :   

Re: zamknięteee

Basiu, a czy w mojej wypowiedzi sugeruje ze jestem nietolerancyjny? wnioskowalem tylko ze znam lilke i ona o tym wie baaardzo duzo(o muzyce ) :] i chodzilo mi o to ze z nia moze byc bez konca co do tematu... juz tak nie unoscie sie, bo to tylko muzyka, jakby byla tu wojna o pogdlady polityczne np to rozumiem, z mila checia bym sie dolaczyl i wyglosil jakas mowe ku czci socjalizmu, marksa i sierpa i mlota:P to ze lilka nie lubi tego gatunku muzyki nie znaczy ze jest nietolerancyjna, to ze wyraza swoja niechec w sposob bardzo ekspresyjny nie znaczy ze odrazu jest zlaaa (no dobra... jest zla ) lilko nie musisz ranic agaty obrazajac jej gustow muzycznych, powinnismy sie kochac i uprawiac wolna milosc (plus dla hipisow ;P)


Miximus in lecto si dices: quare? Nulla fuit matella.

Offline

 

#19 2008-03-03 18:58

Nookie

lajtowo nie

1745308
Skąd: z Rajska
Zarejestrowany: 2007-09-18
Posty: 443
Punktów :   

Re: zamknięteee

teee lilka juz nie szpanuj tym nietzsche to ze zrobilas szybki przeglad przez wikipedia nie znaczy ze mozesz sie wymadrzac. To moja dzialka!!


Miximus in lecto si dices: quare? Nulla fuit matella.

Offline

 

#20 2008-03-03 19:18

Lira77

Mod

6909237
Call me!
Zarejestrowany: 2007-09-16
Posty: 710
Punktów :   
kom: 501408697

Re: zamknięteee

Raz sierpem,raz młotem w czerwoną hołotę sesese
Sorry ten post pisałam jeszcze w piwnicy po zajęciach filozoficznych i mi się rzuciło
ale ogólnie to jest tak-za poglądy nie biję,biję tylko za głupotę. ale wymiana argumentów jest dobra na wszystko!


\o

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pasjart.pl krekole.pl