#1 2008-03-11 17:33

syla^^

Mod

4183279
Skąd: Brzeszczeee :D
Zarejestrowany: 2007-09-25
Posty: 194
Punktów :   

sprawdzian z układow.

sprawdzian z biologii jest w czwartek. bo Ledwonka powiedziala ze moze go zrobic po swietach ale wtedy polaczy wszystkie uklady razem wiec chyba ktos jest tepy jak chce to pisac w kupie?. a po swietach mamy w ten sam dzien gegre.;/ ;/;/poza tym nie wszyscy maja czas sie przez swieta wielkanocne uczyc na biologie;/  i powiedziala ze jak nie bedzie jakis osob z powodu tych talentow czy costam to nie da im trudniejszego sprawdzianu czy ki huj tylko je odpyta normalnie z pokarmowego. zebyscie wiedzieli.:]


Zgadnij kto wraca kto jest na pozycji kto jest tu graczem

Offline

 

#2 2008-03-11 17:39

ZuzaNa

Mod

6192010
Call me!
Skąd: Alanya - Oświęcim
Zarejestrowany: 2007-09-20
Posty: 41
Punktów :   
kom: 505720496
WWW

Re: sprawdzian z układow.

Ja rozumiem. Solidarność w pewnym sensie. Ale zrozumcie też że to że Asia z Anitą mają występ to jest ich sprawa. Nie chce sie z nikim kłucić ani żeby w klasie były jakiekolwiek konflikty! Ale pomyślcie sobie! Kilkanaście witamin, każda inna funkcja, choroba i źródło. Enzymy w narządach układu pokarmowego. Potem oddechowy też ma różne duperele i krwionośny też! Ja od razu mówie że dostane pałe jak będą wszystkie! W dupie mam taką solidarność jak myślicie o Asi i Anicie a nie pomyślicie o mnie i innych osobach które sobie nie poradzą na sprawdzianie z kilku układów naraz. To jest masa roboty i jak Syla wspomniała niektórzy będą mieli np gości w święta, ja np wyjeżdżam do rodziny! I co? Myślicie że będe z nimi siedziała i przy okazji zeszyt do biologi trzymała na kolanach? Zresztą KTO BĘDZIE SIĘ TAK Z RĘKĄ NA SERCU UCZYŁ????????  I Agata nie j fochów!! Bo ja dostane pałę! Już jedną mam! Ja wiem że mi się to pomiesza! I co? Wali Cie to jak i wszystkich bo to nie wasza sprawa! Każdy walczy o swoje oceny! Ale chce zobaczyć jak sobie na 3 układach poradzicie jak zrobi szczegółowy sprawdzian!!!!!!!!!!


Odwrócisz się, to plotkuj! Opluj! Zbesztaj kotq ja i tak będę się śmiała! )

Offline

 

#3 2008-03-11 17:44

Aga ;]

Mod

2168907
Skąd: Brzeszcze
Zarejestrowany: 2007-09-16
Posty: 269

Re: sprawdzian z układow.

no i to jest jednak najlepszy termin. bo w piatek iles osob idzie na konkurs wiec odpada, potem swieta czyli bez sensu. a ledwonka pow fakt,ze nie odpyta was(tych co nie beda) nie wiadomo jak bo przeciez jej nie uciekacie z tego sprawdzianu. A tak szczerze mowiac, to kto sie nauczy wszystkich ukladow na raz ?? zreszta ci, ktorym biologia nie idzie, sobie nie poradza i sie takim sparwdzianem udupia.
wogole to ma z czego robic problemu bo kiedy by ten sparwdzian nie byl to i tak kogos na nim nie bedzie ;]no.


Everything she says
Still if I believe in
There's nothing wrong
There's nothing wrong with my head   

Offline

 

#4 2008-03-11 17:51

Piotrek

Verabscheut Verwalter

7679895
Skąd: z Przeciszowa, bo co?!
Zarejestrowany: 2007-09-17
Posty: 820
Punktów :   
kom: A co to? :O

Re: sprawdzian z układow.

Mnie tam w sumie wsio riba... Pewne i tak się niespecjalnie nauczę, ale faktycznie woałbym osobne sprawdziany. Oddechowy i krwionośny są proste (nawet ja sie tego nauczyłem ) ale trawienny przejebany. Wole dostać 4 z jednego i 1 z drugiego niż gałe czy dopa z połączonego testu. A jak zrobi tak szczegółowy jak ostatni to ja osobiście podziękuję...

Ostatnio edytowany przez Piotrek (2008-03-11 17:52)

Offline

 

#5 2008-03-11 17:59

sabcia;)

Mod

9559548
Zarejestrowany: 2007-09-16
Posty: 87
Punktów :   

Re: sprawdzian z układow.

Tey jest ktos kot sie nie nauczy wszysktich ukladow a nie odwrotnie!!Jesie byscie sie uczyly systemnatycznie jak nazey to nie bylo by problemow teraz 1 a to ze mas zzuzka pale to nie obchodiz nikogo bo to jes w twoim zasranym interesie ze masz umiec!Wole nie ejst tylko po to zeby sobie jesc i szljac sie po barach tylko tez nadrobic zaleglosic w szkole!siedizlas prze ztydzien w domu to moglas sie pouczuyc wieidzlas ze bedzie spr!nswet w tym gorsczka nie przeszkodzi!Czy tak nauczylasbys musialabys sie abnuczcy wszystkich ukladow niew ierze ze wolisz zakuwac w srode i ze to zrobisz na pokarnowy a przez swieta nauczysz sie 2 pozostalych!!nie uczylas etraz a wyskaklujesz 2 przed ze sie nauczysz he he solidarnosc?skoro sie intersujecie konkursem tych co ida w piatek to dlaczego nie obchodiz was konkuras taneczny?wiecznie macie jakeis problemy!!! i muis byc tak jak wielmozne panienki sobie zazycza!! Niby solidarnosc  a sama wyburzylas do ledwonki ze ty nie ebdzies zpisac tego pos wietach nie raczac na nic powiedziec a jak sei agata pytala ze isc do ledwonki to nkit sie nie odezwlaz ze nie!!Po za tym ledwonka nie powiedzla ze bedzie op swietach caly tylko ze sie zaztanoiw!! czyli wychodiz na to ze nie potrzebnie do nie poszlas bo moze bysmy pisla jeden w piatek ha ha i co etraz! fajnei ze ty jetses zadowolona ale to tylko 1 z 27 osob i co widzisz tu jakas solidarnosc bo ja nie!


Kobietą być aha aha Rubensa aha aha Heej hooo Nuce melodie tą codzień Zbierając liście na jeśień Aby z drzew miało co sć Aby inni mieli co zbierać Kocham nocną Rembrandta straż Velázqueza infantki za bardzo aż Lecz Rubensa kobietą się stać Pragnieniem mym... Z pędzlem po niebie latać Unosić się jak dym Na wieki tak trwać ile będe żył Niestety... Rubens w Antwerpii ziemi zgnił       
by Ogień

Offline

 

#6 2008-03-11 18:00

sabcia;)

Mod

9559548
Zarejestrowany: 2007-09-16
Posty: 87
Punktów :   

Re: sprawdzian z układow.

JAK DZIECKA HA HA <LOL> AZ ZAL DUPE SCISKA :d:d


Kobietą być aha aha Rubensa aha aha Heej hooo Nuce melodie tą codzień Zbierając liście na jeśień Aby z drzew miało co sć Aby inni mieli co zbierać Kocham nocną Rembrandta straż Velázqueza infantki za bardzo aż Lecz Rubensa kobietą się stać Pragnieniem mym... Z pędzlem po niebie latać Unosić się jak dym Na wieki tak trwać ile będe żył Niestety... Rubens w Antwerpii ziemi zgnił       
by Ogień

Offline

 

#7 2008-03-11 18:03

salome

pan i władca forum ^_^

1230987
Skąd: łosiedle
Zarejestrowany: 2007-09-15
Posty: 1030
Punktów :   12 
kom: //515727150\\

Re: sprawdzian z układow.

ja to w sumie wolę w czwartek z mniejszego materiału bo w wolne i tak się nie naucze jak zawsze ale jeśli dziewczyny nie będą pisac trudniejszego tylko je odpyta to chyba wszsytko w porządku?


http://img216.imageshack.us/img216/953/beztytuuiz1.jpg

Offline

 

#8 2008-03-11 18:07

ZuzaNa

Mod

6192010
Call me!
Skąd: Alanya - Oświęcim
Zarejestrowany: 2007-09-20
Posty: 41
Punktów :   
kom: 505720496
WWW

Re: sprawdzian z układow.

Widzisz mała różnica. Ja sie nie ucze na dzien wcześniej! To jest po 1. po 2 nie jedna bo jak byś nie widziała jest więcej osob i sporo osob też mówiło w szkole tylko nie chcą mówić tego otwarcie! I co ty pierdolisz? Czy kurwa ja sie po barach szlajam? Nie wiesz to nie gadaj! A to jak byłam chora to ci życze żebyś miała 39 stopni i sie uczyła!! Uczyłam sie w niedziele jak i sie ucze codziennie ale wole osobno pisac bo mi sie nie pomiesza! I nie jedna na 27! Bo Basia, Syla, Kinga Ja Aga Paulina i Justyna E i Piotrek a to jeszcze nie wszyscy! WIęc jest już 8 osob. To nie pierdol głupot jak nie wiesz!! I kto jest w tym momencie śmieszny bo chyba nie ja tylko TY! A przecież by je odpytała normalnie!! A nie ja sama poszłam dla jasności bo kurwa teraz wyjdzie ze ja jestem ta najgorsza!!!!!!!!!!!


Odwrócisz się, to plotkuj! Opluj! Zbesztaj kotq ja i tak będę się śmiała! )

Offline

 

#9 2008-03-11 18:07

=>jUsTa<=

Mod

4536027
Skąd: WoLaCiTy
Zarejestrowany: 2007-09-16
Posty: 31
Punktów :   

Re: sprawdzian z układow.

ja też wolę napisać sprawdzian z mniejszego materiału w czwartek ...

Offline

 

#10 2008-03-11 18:09

ZuzaNa

Mod

6192010
Call me!
Skąd: Alanya - Oświęcim
Zarejestrowany: 2007-09-20
Posty: 41
Punktów :   
kom: 505720496
WWW

Re: sprawdzian z układow.

I kto z siebie robi wielmożna pania??? I bez takich tekstów okej? Masz coś do mnie? powiedz w prost a nie w oczy wiekszość z was jest ok a za plecami obrabiacie dupe! A nie mam zamiaru sie zmieniac bo ktoś tak chce! Jestem sobą! A kogo z was by nie zapytać to wszyscy pierdolą że to u ludzi cenią ;| to coś jest nie tak. a jak agata powiedziała że idzie to ja powiedziałam że to glupi pomysł! Nie byłaś potem nie słyszałaś to nie wiesz!! A sie wypowiadasz!!!!!!!


Odwrócisz się, to plotkuj! Opluj! Zbesztaj kotq ja i tak będę się śmiała! )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ce.pun.pl