#1 2008-11-30 11:37

salome

pan i władca forum ^_^

1230987
Skąd: łosiedle
Zarejestrowany: 2007-09-15
Posty: 1030
Punktów :   12 
kom: //515727150\\

SZALCHETNA PACZKA

http://www.szlachetnapaczka.pl/baza/ori … lopolskie/  jutro trzeba wybrac rodzine ktorej robimy paczke


http://img216.imageshack.us/img216/953/beztytuuiz1.jpg

Offline

 

#2 2008-11-30 13:33

Agata

Mod

3088632
Zarejestrowany: 2007-09-18
Posty: 151
Punktów :   
WWW

Re: SZALCHETNA PACZKA

ja proponuje :
Opis rodziny: Pani Jolanta (41 lat) samotnie wychowuje piątkę swoich dzieci: Sebastiana (22 lata), Bartka (20 lat), Romkę (11 lat), Maćka (14 lat) i Kacperka (9 lat).Kobiecie bardzo ciężko jest związać koniec z końcem, ponieważ od dawna jest zadłużona i nad głową wisi jej komornik. Rodzina potrzebuje produktów żywnościowych, sanitarnych i ubrań. Pani Jola bardzo chciałaby dostać pościel i ręczniki oraz pomoce szkolne dla dzieci. Nieśmiało wspominała o prezentach gwiazdkowych. Chłopcy marzą o piłce do nogi, klockach Lego, a Romcia bardzo chciałaby dostać odtwarzacz mp4 lub perfumy. Dziewczynka w tajemnicy powiedziała, że jej mamusia chciałaby dostać kosmetyki. Sprawmy, by z okazji tegorocznych świąt Bożego Narodzenia niektóre ich potrzeby i marzenia zostały spełnione.
Potrzeby: płyn do mycia naczyń, płyny czyszczące, proszek do prania, herbata, kawa, kakao, ryż, zeszyty, bloki, kredki, farby, cyrkiel, plastelina, papier kolorowy, nożyczki, klej, piórnik, plecak, przybory do pisania, szampon, pasta do zębów, szczoteczka do zębów, makaron, mąka, cukier, olej, dżem, słodycze, kisiele, budynie, płatki śniadaniowe, koncentrat pomidorowy, konserwy mięsne, konserwy rybne, warzywa w puszkach, inne, mydło
Dodatkowo: Produkty żywnościowe: masło, bakalie, owoce w puszkach, mleko. Książki: różne słowniki (najbardziej ortograficzny), atlas geograficzny dla klasy IV - VI. Różne: pościel - 4 komplety, ręczniki - 10 szt. dywany, lampa stojąca Odzież: Kacper - czapka, szalik, rękawiczki, kalesony, skarpetki, buty - trapery czarne - rozm. 33 Roma - czapka, szalik, rękawiczki, rajstopy, skarpetki - wzrost 134 cm, buty - kozaki czarne - rozm. 36 Jolanta - kurtka zimowa - wzrost160 cm, buty - kozaki czarne - rozm. 38

bylysmy u tej rodziny... i wiem ze ich sytuacja jest naparwde ciezka..


Stawiam świat na głowie do góry nogami
Na odwrót i wspak bawię się słowami
Na białym czarnym kreślę jakieś plamy
Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały

Offline

 

#3 2008-11-30 14:05

salome

pan i władca forum ^_^

1230987
Skąd: łosiedle
Zarejestrowany: 2007-09-15
Posty: 1030
Punktów :   12 
kom: //515727150\\

Re: SZALCHETNA PACZKA

gdybysmy sie zmobilizowali to sadze ze uda nam sie zrobic jedna a porzadna paczke


http://img216.imageshack.us/img216/953/beztytuuiz1.jpg

Offline

 

#4 2008-11-30 16:01

syla^^

Mod

4183279
Skąd: Brzeszczeee :D
Zarejestrowany: 2007-09-25
Posty: 194
Punktów :   

Re: SZALCHETNA PACZKA

Opis rodziny: Pani Mariola (46 l) i pan Andrzej (51 l) są rodzicami Eweliny (22 l) i Pauliny (20 l). Oboje są aktualnie bezrobotni. Pan Andrzej jakiś czas temu stracił pracę, dlatego dług za mieszkanie wciąż narasta. Pan Andrzej poszukuje pracy. Zrobił rozmaite kursy (spawacz, koparka, koparkoładowarka, walec). Pani Mariola dorywczo opiekuje się starszymi osobami. Oboje z mężem są schorowani (cierpią na astmę i nadciśnienie). Również młodsza córka Paulina ma problemy z nadciśnieniem. To wiąże się z ogromnymi wydatkami na niezbędne lekarstwa. Łączny dochód w tej rodzinie rzadko przekracza 1000,00 zł. Pani Mariola z rodzina ucieszą się z wszelkiej pomocy. Niezbędna jest żywność, środki czystości i odzież oraz poważne leki. Ta rodzina nie sięga gwiazd w swoich marzeniach. Myślą przede wszystkim, aby przetrwać do przysłowiowego „jutra”.Pomóżmy im w te święta. Naprawdę tego potrzebują.Potrzeby: płyn do mycia naczyń, płyny czyszczące, proszek do prania, herbata, kawa, kakao, ryż, szampon, pasta do zębów, szczoteczka do zębów, kasza, makaron, mąka, cukier, olej, dżem, słodycze, kisiele, budynie, płatki śniadaniowe, koncentrat pomidorowy, konserwy mięsne, konserwy rybne, warzywa w puszkach, letnia, przejściowa, zimowa, mydłoDodatkowo: majonez miód, cytryny, rodzynki, soki,groszek, ketchup, galaretki, suszone owoce, sucha karma dla szynszyla podpaski,papier toaletowy, płyn do WC krem do twarzy, krem do ciała, woda kolońska, golarki, pianka do golenia, żel do kąpieli, płyn do okien, krem do rąk, szczotka do wc, krem pod oczy (+45), pianka do czyszczenia mebli rodzina bardzo ucieszy się z wszelkiej odzieży Andrzej-rozmiar 54, wzrost 182, korpulentny Mariola- rozmiar 42, wzrost 172, szczupła Paulina-rozmiar 38, wzrost 164, szczupła Ewelina, rozmiar 38, wzrost 170, szczupła Obuwie zimowe: Andrzej rozmiar 43, Mariola - rozmiar 41 Pani Mariola bardzo ucieszyłaby się z 2 kompletów pościeli, poduszek (3 szt. duże), ręczników i ściereczek (4 szt) Rodzinie brakuje środków na niezbędne lekarstwa: Dla pana Andrzeja: Cavdilopin 5mg Acard 75 mg Lisinovatio 20 mg Cordafen 10 mg Nitromint Dla Pani Marioli: Flixotide 600 disk Atrovent 200 dawek Sevevent 120 dawek Isoptin SR 120mg Miansevin 10 mg. Lauea 50 mg Enavemal 5 mg



a my bylysmy tutaj i tez strasznie potrzebuja..


Zgadnij kto wraca kto jest na pozycji kto jest tu graczem

Offline

 

#5 2008-12-03 17:26

Agata

Mod

3088632
Zarejestrowany: 2007-09-18
Posty: 151
Punktów :   
WWW

Re: SZALCHETNA PACZKA

Do roboty kochani!! Nie wiem jak Wy  ale my z dziewczynami bardzo bysmy chciały aby tego roczna paczka wyszła napawrde świetnie!
Jak anrazie ustaliłysmy ze KAżDY ma kupić cukier, i w zlaeżnosci od numerów w dzienniku:make, makaron lub  ryż, po za tym slodycze, jakieś kisiele budynie. Reszte omówimy jutro w szkole! No i czy ktoś "zarezerwował" na stronie szlachetnej paczki nasza rodzine???


Stawiam świat na głowie do góry nogami
Na odwrót i wspak bawię się słowami
Na białym czarnym kreślę jakieś plamy
Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały

Offline

 

#6 2008-12-03 18:31

Aga ;]

Mod

2168907
Skąd: Brzeszcze
Zarejestrowany: 2007-09-16
Posty: 269

Re: SZALCHETNA PACZKA

to jak jest juz zarezerwowana czy trzeba sie tym zajac?


Everything she says
Still if I believe in
There's nothing wrong
There's nothing wrong with my head   

Offline

 

#7 2008-12-03 18:53

Agata

Mod

3088632
Zarejestrowany: 2007-09-18
Posty: 151
Punktów :   
WWW

Re: SZALCHETNA PACZKA

tak zarazerwowałam:D wiec spoko:)


Stawiam świat na głowie do góry nogami
Na odwrót i wspak bawię się słowami
Na białym czarnym kreślę jakieś plamy
Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały

Offline

 

#8 2008-12-03 19:24

Piotrek

Verabscheut Verwalter

7679895
Skąd: z Przeciszowa, bo co?!
Zarejestrowany: 2007-09-17
Posty: 820
Punktów :   
kom: A co to? :O

Re: SZALCHETNA PACZKA

Ehem. Tak.

Offline

 

#9 2008-12-03 20:10

justyna:)

Mod

Zarejestrowany: 2007-09-20
Posty: 8
Punktów :   

Re: SZALCHETNA PACZKA

Ja właśnie weszłam na allegro i znalazłam mp4 za 65 zł:D no wiadomo nie jest to jakieś cudo bo ma 1 gb pamięci ale wg mnie jest wmiare spoko no i ma 24 miesiące gwarancji! No to chyba ok. A mp3 wcale nie są takie tanie jak się może wydawać bo kosztują ok 40 zł a skoro ta dziewczynka chiaca mp4 no to naciągnijmy formasie na koszty i niech się dziecko cieszy:)  Tym bardziej ze jak poiwedziala formaska ona sie na tym nie zna wiec mozemy to wykozystac hahahahha:) co wy na to? Tylko my jej musimy jakos dobrze rozegrac zeby ona to kupiła!

Offline

 

#10 2008-12-03 20:13

Piotrek

Verabscheut Verwalter

7679895
Skąd: z Przeciszowa, bo co?!
Zarejestrowany: 2007-09-17
Posty: 820
Punktów :   
kom: A co to? :O

Re: SZALCHETNA PACZKA

Połowa z nas ma konto na allegro, formaski o to nie podejrzewam, się to zamówi, przyślą, ona zapłaci i git...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
more skup aut uszkodzonych śląsk