• Index
  •  » Inne
  •  » Największe obciachy świata

#51 2008-03-09 12:27

Agata

Mod

3088632
Zarejestrowany: 2007-09-18
Posty: 151
Punktów :   
WWW

Re: Największe obciachy świata

Późno pisze... nie mialam czasu. ja sie tylko ustosunkuję do wypowiedzi Lilki tej poprzedniej... Głowna idee punka to była anrchia. teraz to sie chyba zmienilo, wiec to znaczy że prawdzwy punk umarł. Zostały chyba tylko ejgo pochodne.Tak jak nie ma już prawdziwych hipisów. nie chce mi sie już bawic w tą dyskusje,szkodami na to czasu.


Stawiam świat na głowie do góry nogami
Na odwrót i wspak bawię się słowami
Na białym czarnym kreślę jakieś plamy
Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały

Offline

 

#52 2008-03-09 13:04

Lira77

Mod

6909237
Call me!
Zarejestrowany: 2007-09-16
Posty: 710
Punktów :   
kom: 501408697

Re: Największe obciachy świata

Główną ideą punka był BRAK IDEI.  Pierwsza fala punkrocka NIE MIAŁA IDEOLOGII. Kiedy w końcu KP itp. to zrozumieją?
Anarchizm w punkrocku wziął się od scenicznego żarciuszka Pistolsów, który został dość pochopnie zinterpretowany. Pierwszym zespołem tak naprawdę anarchistycznym był Crass, który działalność rozpoczął w 1977 roku,choć w ideologie zaczął się bawić chyba dopiero później. 1977 niby jest uznawane za rok powstania punkrocka,ale to raczej rok największego wykwitu-już przedtem różne kapelki gloryfikowały "trzy akordy,darcie mordy" ;-)  Mamy więc Damnedów, Ramonesów, Adictsów...Co najciekawsze z anarchią gówno wszystkie gówno mają wspólnego.
Jedyną wieczną ideologią punkrocka było chyba "wypić,wyruchać,muzyki posłuchać" żadne anarchie ani nic w tym stylu. I wkurwia mnie takie gadanie,że punk to anarchia. Zwykły efekt niewiedzy i podatności na gadanie ludu

Ostatnio edytowany przez Lira77 (2008-03-09 13:07)


\o

Offline

 
  • Index
  •  » Inne
  •  » Największe obciachy świata

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ septiky představujĂ­ ekonomicky studio kopiowania kaset mokotów